دارة السادة الأشراف

مرحبا بك عزيزي الزائر
ندعوك أن تدخل المنتدى معنا
وإن لم يكن لديك حساب بعد
نتشرف بدعوتك لإنشائه
ونتشرف بدعوتك لزيارة الموقع الرسمي لدارة السادة الأشراف على الرابط :
www.dartalashraf.com

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

دارة السادة الأشراف

مرحبا بك عزيزي الزائر
ندعوك أن تدخل المنتدى معنا
وإن لم يكن لديك حساب بعد
نتشرف بدعوتك لإنشائه
ونتشرف بدعوتك لزيارة الموقع الرسمي لدارة السادة الأشراف على الرابط :
www.dartalashraf.com

دارة السادة الأشراف

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

أنساب , مشجرات , مخطوطات , وثائق , صور , تاريخ , تراجم , تعارف , دراسات وأبحاث , مواضيع متنوعة

Image Hosted by ImageShack.us
ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي 79880579.th
ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي 78778160
ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي 16476868
ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي 23846992
ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي 83744915
ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي 58918085
ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي 99905655
ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي 16590839.th
ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي Resizedk
ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي 20438121565191555713566

2 مشترك

ترجمه سيدي محمد المغازي- Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي

السيدالغازي
    السيدالغازي
    عضو فعال
    عضو فعال

علم الدولة : مصر
    البلد : مصري من اصل حجازي
    العمل : محامي حر
    تقييم القراء : 17
    النشاط : 7896

ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي Empty ترجمه سيدي محمد المغازي- Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي

مُساهمة من طرف السيدالغازي السبت 18 سبتمبر - 3:32

ترجمه سيدي محمد المغازي وذريته بالعالم

[align=left]Sidi Mohamed Maghazi (yazar Maghazi)
    kendi köyünde kendi adına adında yer ünlü
    Kafr El-Sheikh Sayın Gazi köy
    Abu onaltı erkek kendi çoluk yayıldı
    dünya çapında, özellikle Mısır, - hayatı ve onun soyundan gelenler

Köy Sidi Gazi
    Eski köy (Shubra Khalsa Manastırı) ve Snebah ve Snfah bazı yazılarda yer olarak adlandırılan Is - Balsabak İzleme Müdürlüğü Bankası, ama şimdi Kafr el-Sheikh (Mısır) ve ünlü tapınak Ben Gazi il, o (denirdi 1259 H. tarihinden itibaren Osmanlı döneminden bu yana açısı Gazi) ve kafirlerin (Batı adına alınan ) olarak kitap ve resmi gazetede adını, fakat San Meclisine adına bilinen (Bay Gazi) ve İçişleri Bakanlığı 20 Aralık yılında 1.939 karar Bankası Müdürlüğü talebi küfür Batı ve adı (Sidi Gazi) olarak adını değiştirmek için, şimdi, Valilik Kafr El-Sheikh izi ve Bay Mohammed tarafından inşa Bu köyde Gazi ünlü köşesi,

Amaan Sidi Mohamed Gazi Venbda hikaye ve tarihin oranının ardından biz Allah'a söylemek kaynakları ve uzlaşma dan ayrıntılıdır.

Sidi Mohamed Ghazi

(Çok) Amoasais
    Bu ailenin sahtekâr fetihler ve İslam tarihini ve tüm tarafların yarışmanın tarihinde Haçlılar Cihad direnç bilinen başında Gazi tarafından 583 H. Bzakkak Fez kraliyet sarayı annesi Bayan Fatima Ali Badri (Sayın Hasan kuzeni ve Sidi Mohamed Gazi sadece babası) doğdu ateş edildi ve onu delik Bay İbrahim ve Bay Abdul Hamid, el-Layth ve Esad Aldrgam Hassib Kin Arif yazar cesur ve damızlık öğrencilerine benzersiz yürüyüş nefes çarpıcı örnek Alkramkat fenomen aydınlatıcı bir ve dünyaca ünlü bir kutup Dahrh ve sadece kendi zaman taç, dindar ve atalarının SE öğretmenler torunları ve başarılı fen bilgisi öğretmeni Pole İşveren ve ışık arkasında belediye başkanı ülkenin Roma Pole yonca içinde Sidi Mohamed Maghazi senin üzerine sevinçle Nfhath galip geldi ve üzerimize muhteşem sırları ve ışıkları bu türbe-i Şerif türbe Aalmsmi köşe Gorgeous yol Salek Butgr Burullus üzerinde Snebah Aşağı Mısır'ın Gharbia (önceden) ya şu Kafr El-Sheikh, yukarıda açıklandığı gibi çevresinde bulunan geliştirdiler. (Ebu El Makarem Maghazi ve el yazması )
    Devrimler
    Hatta o zaman kırdı ve Open House kaybetti ve geri döndü açılan yazının o Suudi Arabistan'a gelmeden önce ülke rom işgal aynı dedi Lashkar-e Hicaz ve hatta açıldı ve oğlunun kahramanca Ebu Muhammed Rumi, Balghazi Muhammed Rumi, Hicaz'da katil Ebu kahraman Işık Bizans topraklarında Müslüman arazi (bilinen kaldı fethetti Müslümanlara karşı master işbirliği Haçlılar) erkek kardeşi öldürülmüş ve o disiplin amcası Ahmad Badawi Pole Peygamber'in elinde ve Bay Muhammed Rumi, Abu kahraman dönüm Bmqamh Stok Koné (Konya) ve Sidi Yahya ve oğlu yakın onu ve Sir Ben Younes için toprağa gömüldü dahil alındığını söyledi, Sayın Yahya toprağa verildi Sultan zamanda Kürt Diyarbakır kuzey ve Antakya Sayın Hüseyin Gazairly kapı ve Hmqmq Sidi Abdel Fattah Palmaara gömüldü.
    (Atalibien Baylar Amoaziin oranlan düzeni bak
    bilgelik Gorgeous inci Hz Muhammed Hijazi Amer Maghazi yazarı Amoasais Raji şefaat işlevini açıklamak için
    Kurucu Amoasais Alkhalote of)

Eski bir el yazması: Sidi Mohamed Maghazi ve Bab El Louk - Mısır olduğunu - Baybars
    Mcjrat Baylar denetim gerçek Kimden ve Bölüm V Deniz şecere Dairesi House kitap ve Mısır'da belgeler bulundurulacaktır.

Fırça yazılı el yazması ise bir ve Mbesom damga onay ilk mühür (oranları ve onaylamış Boukhatmin yukarıdaki okuma karalanmış) ve II (Muhammed Ali Maghazi Tahhaawi) ve yazma eser editörü ve 11 Ramazan 1311 AH Şeyh Efendiler Amoasais üzerine Muhammed Ali Tahhaawi Maghazi okumak elle işaret imzaladı .

Journey ve seyahat
    Bab al-Louk (ve gerçek)

İşte Mısır'a Lord gezisi hakkında Bay Mohamed Maghazi vesile ile bazı yastık ve Mekke denetim ve Kral Zahir Baybars ve Bab el-Louk gerçekliği ve isimlerini nedeni ile buluşuyor.
    O önemli değil, Arboretum gerekçe göstererek bir harf belirtilen ki:
    * Ve tüm ailesi Bay Maghazi Mısır Mekke şerefli arazi arazi ayrılması söz ve Perşembe Mart ayın geçen yıl 634 AH sahibi üzerinde namaz ve * vizyon bilim Sayın Muhammed Maghazi bu görüşü sebebi sonra barış * en iyisi idi, o zaman hakkında sonra Bu dayısı oldu Sayın Hasan Ali Enver ve ailesinin vizyonu onlara .. bulundu söyler Varthaloua Mısır, Ato, ülkesi için başlık ve de konakladılar ve Mekke aşan o Mısır şehrine Onlardan sonra kral bir dünya vizyonu ve bütün orduları belirir ve Ray Bay Mohammed Maghazi onun sonuca götürdü gelmişti Bay Ahmad Badawi ziyaret onurlu yastıkları 14 usta vardı alt çizgi görünüm olarak bu tür zaman Sabah Cut Kral Zaher vizyon Ali, * sonra Bakanı Sayın İbrahim Sadek * oldu dışarı Mısır dağ olarak kutsal Fry orduları onlara sunacaktır Bakanı bindi ve Asiade Kral görünüşte bir rüya biriken dedi ona, Kral Zaher Bu Sayın Mohammad Maghazi samimiyet onun sonuç olduğunu söyledi, ben Bakan gerçek bir inanç düşünüyorum ve kralın kendisini kral arkasında haber ulaştı zaman ve onun krallığının başkanları ile zaman onlara çok çok selam ve Mohammed Al Maghazi onur ve bunların her birinin ne kendisine gece ve gündüz Fajaffh kişi oldu üzerine Akashif yapılan aldı ve benden ne * sonra onlara duymak yapılmış bir araya geldi bindi ona gönderilen O Kral Zaher beni Rkubth Frckpt ve yolcu insan ve onun komuta evi aşağı gönderilecek biz memnundular verdi öğrendim, o, efendim, dedi bizim gözetim kim Şerif doğru olduğunu bilmiyorum abounded, Sayın Mohammed Maghazi King Ootini tüm denetim onları King Vohoudarham tüm Vsrt görmek onları gönderdi dedi ki, o dürüst olduğunu, onun yanımda ve kim olduğunu non-Şerif Şerif, senin kelime, onu o gün Valtouk için bu yerde 5000, başka bir zaman Bab el-Louk denilen özlem söylemek duymamış değilim söyle.
    ...............
    Ama sonra
    Açıklama Bmcjra Amoasais ilk biyografi ve dışında arazi Hijazi Meclisi için nedenlerle, zulüm ve tehditler sonrası olarak var gibi okuma şöyle: -
    Diyorum Tanrı ve uzlaşma:
    Ben Abbas, Allah o onun üzerine Ebu Bekir ve aday olmak, Allah onu memnun olabilir Allah barış Messenger öldü memnun olabilir ve otomatik olarak iki yıl üç ay ve sekiz gün kaldı ve 13 göçmen öldü ve daha sonra Ebu Hafs Ömer Bin Al Hattab'ın olabilir Allah ondan râzı sonra liderliği devraldı kaldı ve otomatik olarak on yıl altı ay ve bir buçuk ay ve Zul Zilhicce 2003 ve göç dokuz aylık ayında öldürüldü, sözde sadık ve ilk o zaman kabul liderlik Shoura Abu Aamr Osman İbn Affan olabilir Allah tarafından üç gece sonra, onu memnun ve otomatik olarak 12 yıldır, ancak kalan on gün O, otuz beş öldürüldü ve dokuz ay sonra Prens İmam Ali bin Ebi Talib olabilecekleri Allah sonra onu memnun liderliği devraldı ve şehirden Kufa O arkaya yaşadım yürüdüm önce kaldı Medine ve dört yıl otomatik ve dokuz ay on gün ve Kufa yılında Ramazan ayında yıl kırk ve altmış üç yaşında altı ay içinde öldürüldü yıllar sonra oğlu Ebu Muhammed el-Hasan olabilir Allah onu memnun sonra liderliği devraldı ve otomatik altı ay, bir fikir ve Emevi dan Mu'awiya İbn Ebi Sufyan için prenslik terk kan ve kaldı konuldu 19 yaşında ve üç Achehroethelath on gün süreli ve daha sonra oğlu devraldı ve Hüseyin para dayak ile imzalanan kaldı ve dört yıl otomatik ve öldü ve sonra oğlu Maaouya genç ve otomatik gün kırk ve Ray zor halefi Abdullah bin Zubair bin Awam ve evinde gerekli ve daha sonra kırk gün o Abdullah arkaya satış itibaren altı ay sonra Mervan ibn el-Hakam dönüm yerleşti öldü terk kaldı liderliği devraldı İbn-i Zübeyr ve ıkınma ve tahsilat büyük bir ordu Baham ve Mekke savaş ile yaşamak için onurlu ve House Ayub öldürülmesi gitmek istedi ve Ayub zamanının öldü ve onun kalkıp rapor vermedi ve oğlu Abdul Malik bin Mervan, orduları toplama ve Crown hacılar tarafından yaprakları, Mekke ve onun hacılar için Joseph Thaqafi Fassar ordularının oğlu cami Savaştan sonra No Man's Land çok ve Abdullah İbn-i Zübeyr ve düzenin çarmıha germe öldürdü, Allah onu memnun olabilir hacılar bir denetim alıp adaletsizlik ve saldırganlık tarafından öldürülen taşıyan İbn-i Zübeyr yedi yıl ve on gece dönem hacı denetim grup korkuyor kendilerine nezaret kaçtı idi, dedi ve millet ve ülke çapında dağınık.
    Sonra devam etti Emevi devleti ve seksen küsur yaşında ve halefleri, kime 14 Khalifa Sid ve ilk söz olarak Marwan eşek son.
    oğlu ve El-Mehdi Muhammed onu sonra oğlu Musa Hadi ve kardeşi Harun al-Rashid ve oğlu Muhammed Hadi ve kardeşi güvenli, takip ve sonra onu İmam Ali Radhi İmam Miras sonra Mamoon Crown yapmak Sonra Miras Abbasi devlet - kime Ahmed katil öncelikle kardeşi Ebu Cafer el-Mansur, sonra takip başladı Musa Kadhim Abbas diriliş Faqamt dahil arkaya memnuniyeti giriş, inşa güvenli ve çıkardım ve İmam Ali Radhi öldürdü cevapsız henüz bir ona Mekke ve oğlu Al-İmam Muhammed el-Cevad sonra zehirlendi.
    O öğrendim onu ve gözlerinin arkasında gelen ciddi olduğunu, amcası ve Mekke'ye gece döndü ve onlara kapak insanların çocuklarını ve Tanrı bir çığlık Crali Batı ülkelerinde ..... bulundu
    şehir sızma şehir Fez kenti memnun değildir, onlar Sultan koymak ve onları sevgi ve en şerefli ve Tzaozhu Akaber onu ve Faslı ve zaman ve rafine yaşam ve uzak Hicaz elde edilen Rao işlevlerine açıklamasını iyi ve bereket
    O bazı nüsha olarak Sayın Ali el-Hadi, Mr Hassan askeri tarafından izlemiş ve Mohammed izledi ve yerine Sayın Issa takip görüştükten sonra hangi Sayın Yahya ve Sayın Musa Fatma evli Sayın Yahya Fas onu doğurdu Musa öldü doğdu Bay Issa oğlu Fas evli söyledikleri, Sayın Musa ve Solomon ve gümüş, evli Musa büyük oğlu Bakan Krallık Bay Hassan ve Sayın Hüseyin ve Atkp WAM doğdu konforlu Sayın Osman ve Bay Mohsen, Zeinab ve Fatima doğdu Bay Hassan Ekhalat gözleri dolu açıklamalar ve Sanat evli Sayın Osman oğlu Ekhalat gözde evli Ali ve Sayın Ahmed ve Zainab ve Nafisa Sayın Ali evli ve Omar ve Abdül-Aziz ve arkasında doğdu evli Sayın Ömer ona Sayın İsmail ve Bay Ahmed ve Fatima ve kağıt, büyük Sayın İsmail evli ve Ebû Bekr, kuzeni evli izledi ve o Mohammed onu delik ve gümüş doğurdu, Ali ve Fatıma, Hasan ve devam çiftleşme sıra Sayın Ahmed bin İbrahim kuzeni, Fatima El-Badri evli olması ve onu delik Sayın İbrahim hangi Bay Maghazi ve Bay Abdel-Hamid, evli Bay Mohamed Maghazi kuzeni Mariam bint Hassan Al Anwar bin Ali Al-Badri Sayın Maghazi ve Sayın Abdullah Maghazi Sayın Al-Maghazi ve Bay Gazi ve Bay Mohamed Shalluf Bay Abdel Motaal 8 Bay Mohamed Maghazi doğdu oluşturulan Bay Muhammed ve Bay Hamed Al Tahawi, Ali ve Sayın Musa Hassan al-Assad ve Bay Gazi ve Sayın adını yalvarıyor ve Bay Mohammed Abu Rumi arkasında Sultan Fas kızı Osman denilen gümüş evli Allah ona ve 16 ve yaymak Balamassar memnun olabilir çocuklar ekranlarında.

İşte onların dağıtım yerleri şunlardır:
    Ya Bay Mohamed Maghazi babasının büyük köşe mezarın eşik altında gömülü
    Ama Bay Yukarı Mısır'da Qena yakınlarındaki Yukarı Mısır'da Ajansı (Jirga) ile Inn yalvarıyor.
    Ama Bay Ahmed Maghazi Inn kontenjanları o ve Bay Mohamed Shalluf ve onun soyundan atom büyük izledi Balqlliopip. Sayın Abdullah gelince, atom ile Fayoum şehri aldı. Ama Sayın Abu Hassan Bzawith Kafr Abu al-Hasan önümüzdeki dört erkek izledi bilinen Bahalfaye eski yerine takip adında var, hepsi bunların Ama Ali Abu al-Hasan aşağı bir açı Jerwan Menoufia ve gelip Sayın Allam ve Shalluf ve Mary ve onların soyundan gelenler izledi onları buldum.

Ama Mary Trazh Balnoair Fayoum alan Sears Vaakpt Sayın Hamza (değil yorum) Bay Gazi, bakım Fazarah tahribatı Qaliubiya il adlı özen geniş Rozktan onun yavruların yavrular yanında olan bir adam kentinde yanındaki taşındı. Ama Bay Abdel Motaal Damanhour aşağı atom ile canavar.
    Ama göl topraklarında atom ile İskenderiye yakınlarındaki Bay Mohammed Inn kabuklu deniz ürünleri.
    Ama Sayın Hamid Bmahlh aşağı gelecek Nil sahibine ve Cts Sayın Ali Sbackhe izledi hiçbir yorum ve Bay Zainuddin vardı ve Mısır'da ve ünlü Zinedine t Zarith çocuk toprağa verildi.
    Ama Ali Al Tahawi, o Bay Gazi ve Sayın Mohammed Al-Shami ve Sayın İbrahim ve Sayın Said ve Sayın Hüseyin ve Btaha Balqlliopip Bonn var ve ve yaşam kotaları köşesinde hareket atom ile beş erkek izledi.
    Ama Sayın Musa el-Esad, iyi doğum kontrolü yüksek bir öncelik Sayın Esad ve Sayın Ali Mr Nofal izledi Sayın Ali Brta izledi izledi.
    Ama Sayın Hasan Gazi yeşil Mağrip Fez Atom Bzakkak çinilerle dağdan indiler.
    Ama Bay dilenci aşağı gelecek yere Yukarı Mısır Gerga Balasirat ve atomik olarak bilinen oturduk.
    Ama Bay kahramanca Abu Muhammad Rumi Ballroom indi ve bir dağa rom ülkesinde büyük atom ile cüzam Koné inşa etti.

Sidi Mohamed Maghazi (annesi Fatıma bint Ali Badri, kardeşi, Bay Ahmad Badawi)
    16 tarafından Sonraki onlar (Abu Hassan - yalvarıyor - Gazi - Hamed - Abdullah - Maghazi - Muhammed - Muhammed Clovh - Abdel Motaal - Ali Abu Hassan - Ahmed - genç yalvarıyor - Ali Tahhaawi - Musa al-Asmar - HG - Ebu Muhammed Maghazi Rumi)
    Ebu el-Hasan ibn Sidi Mohamed Maghazi üç tarafından takip onlar (Mohamed - Gomaa - Chilwan) koleksiyonu iyi Muhammed Ali izledi Amara Ömer Musa takip takip takip Salem Ali Moussa tarafından takip takip takip takip etti Abdul Rahman Sayed Ahmed Mohammed takip takip takip Abu Hassan Abdo takip takip takip Shehata Mohammed Abbas Al .. takip takip takip
    ikisi takip yalvarıyor Sidi Mohamed Ben Ali Maghazi Vaakb Ataiwabi tuzaklar: (Abdel-Rahman - Yusuf) Abdel Rahman Ryan izledi Mohammed Jadallah Musa Mohammed Younis takip takip takip takip Hüseyin Akın Hüseyin tarafından, Alwan Abdul Naeem Hassan, izledi takip takip takip takip takip takip ikisi izledi: (Ahmed - Muhammed) ve Yusuf bin Ali bubi Ataiwabi Abdul Karim izledi.
    Hamed bin Sidi Mohamed Maghazi (Balqlliopip).
    Yüce Allah ibn Abdul Sidi Mohamed Maghazi (Damanhour canavar Batı).
    Ali Abu al-Hasan ibn Sidi Mohamed Maghazi (Balqlliopip) gibi.
    Ali Gazi, Baltahawi bilinen
    Sidi Ali Gazi (Tahhaawi) Sidi Mohamed Ben Maghazi beş (Mohammad al-Shami - Hüseyin - İbrahim - Gazi - Said) tarafından takip edilmektedir.
    Mohammed Al-Shami gelince dediler Vaakb üç (Ahmad - Ali Zahid - Draz)
    Hüseyin bin Ali bin Tahhaawi Sir belirli Maghazi gelince (onun ahır soyundan ünlü çocuk) üç (Salama - matrix - GÖREV izledi) Hbeich takip
    matrix (Nestle köşe ya da Bay Gazi Abdul-Karim Sidi Salem Biali in türbesi gömülü dahil olmak üzere emniyet (ünlü çoluk,))
    takip GÖREV (Marzouk ve Muhammed Ebu GÖREV) ya Marzouk (Nestle Baldus Rosetta yakınında) Yukarıda da değinildiği gibi.
    Mohammed Abouchaica (şehit mezarı köşe) beş (Sarhan - Saivan - Bedir - GÖREV - Mamedldermiati) tarafından takip edilmektedir gibi.
    Ama Fakhr al-Din ve onun soyundan Balcolm uzun köşesinde Ali bin İbrahim el-Tahawi yorum yok.
    Ama Gazi bin Ali Al Tahawi üç ile izlemiş ve onlar (barış - Shaheen - Jafar)
    Barış (Nestle ilçe Lapierre ve iplik Bay Gazi El-Khalil ilçe burqa dahil).
    Ama Shaheen Ali bin Gazi bin Tahhaawi Onlar beş (Issa - Omar - Fadel - Mansour - Mohammed) tarafından takip edilmektedir.
    Fadel üç (Musa - İsa - Ali Fadıl) ve atomik Sidi Mohamed Fadel Abu Gazi fiber Türkiye, Hac Sidi İbrahim Ebu Abdullah Barakawi nimet yukarıda izledi.
    Ben Ali Fadel Fadel Shaheen Al Ghazi bin Ali bin Tahhaawi Shaheen Shaheen tarafından Süleyman Ahmed Sakr takip takip takip Ahmed Yousef Süleyman tarafından takip takip takip Saqr Ahmed, üç tarafından izlemiş ve takip takip takip takip sözü onlar (Salman - Bouapla Kfraheik Yusuf ve Muhammed).

Cafer bin Ali bin Gazi Tahawi onlar takip söyledi üç (Younis - Mari - Atia).
    Saeed bin Ali bin Tahhaawi Sidi Mohamed Maghazi üç tarafından takip onlar (Muhammed Soğan - Atallah - Hamed)
    Soğan Muhammet onun soyundan Balcolm uzun Bcbic ve Bella Belqass takip) dedi.
    Olarak Kafr Grayda ve başka yerlerde Atallah (ilçe).
    Hamed Hamouda tarafından (kendi ağacı) üç ile izlemiş ve onlar (Haj İbrahim - Haj Issa - Hammouda) ya Haj Issa Hamed izledi izledi.
    Musa al-Asmar, Novell hakkında yorum üstünde Sidi Mohamed Ben Maghazi Yorum Brta ve onun soyundan ünlü bir dört-Haj Vaakb bir nimet takip onlar (Sriqosjh - Prens Abdul Haq - Prens Abdul Jalil - Prens David - ve onun soyunu Sidi Mohamed Hefny).
    İyi Bay Gazi bin Muhammed Maghazi (Benî Gazi yeşil dağlar ve Fez torunları).
    Ebu Muhammed Rumi Maghazi Sidi Mohamed Ben Yahya Maghazi, hangi üç (Yunus - Abdul Wahab - Atta) ya Hassan Abdul Wahab Al Jaziri ve din gurur ardından kendisine doğdu erkeklerde on izledi izledi izledi.

terzi ORANI - deve - Bassiouni Amoazion Husaynid Sidi Ali Tahhaawi ve

Biz Abdul Wahid Jamal Awich atom cümle Amoasais oranları bulut eski bir el yazması, taş ve uzun-com ve diğer alanlarda çıkarmak bulundu.
    Makalenin ormanlık Amoasais editörü, imzalı kopyası belirtilen ve Şeyh Efendiler Amoasais Sayın Mohammed Ali Al Tahawi ve Baylar Amoasais, Muhammed Ali Maghazi Tahhaawi Perşembe günü altında kağıdın her sayfanın üst 11 Ramazan 1311 H. Votherna onu deve ve Bassiouni önemi vardır bahsetmek söz mübarek mührü ile tasdik aşağıdaki konularda Razavion Hscenion detay: -

P. 15 yazının
    2 Kom vadeli evli erkek Arkasında VI * Sayın Hamouda Inn ilçe * Bay Hamouda * Sayın Issa * Ama Sayın Issa evli ve erkek bir * Sayın Hamed sol erkek beş arkasında Sayın Hamid evli, Bay Salama, * Sayın İsa ve Sayın Musa * Bay Attia * Bay Abdul Wahid Jamal * benim Kom uzun Kora köşe * Ama Sayın Abdul Wahid Al-Jamal erkek arkasında üç * Sayın Ali Jamal, * Bay Muhammed Jamal, * Bay İbrahim Jamal * Ya Ali evli Moshtohor Sayın Salama, Bay Issa ve Sayın Musa ve Bay Atia gelince torunları sonra Jamal ve Sayın İbrahim Jamal torunları benim Kom uzun Kora açı Moshtohor, Tanrım, neden küçük bir şey istekli ve ne ev bazı bölümler oldu ve yüz * Ya Bay Mohamed Jamal bin Abdul Wahid Jamal Al Sayed Hamed Maghazi * sonra gitti "dedi FAA sonra * bahsedilen Köy Awich taş görev Daqalia ve evli ve erkek bir * Sayın Mustafa Jamal arkasında Bay Mostafa Jamal evli erkek biri * Sayın İbrahim Jamal Behind evli erkek üç Bay Muhammed Jamal, Ali Jamal Ahmad Jamal Khayyat Arkası Sayın İbrahim Jamal evli Mr evli kaldı * ve Ali Cemal sonra Muhammed Jamal erkek 2 * Sayın Abdullah Jamal, Arkasında * Bay Bassiouni dizeleri * kızı arkasında evli * ve Bay Ahmad Jamal Khayyat sonra atom * bırakmadan öldükten sonra erkek biri * Sayın Ahmet Al Khayyat Jamal * Behind evli * Sayın Abdullah Al-Jamal ve kardeşi hatırlatmak Bay Bassiouni cümleler ve Oladalsid Mohamed Jamal Bin İbrahim Jamal bin Mustafa Al-Jamal Bin Muhammed Jamal Al-görünümlü Abdul Wahid dizeleri * ardından * erkek beş * Bay Mohamed Cemal * ve Sayın İbrahim Jamal ve Bay arkasında Sayın Abdullah Jamal evlendi Syed Ahmad Jamal, * Sayın Abdullah Jamal * ve * Ama Sayın Bassiouni Mohamed Jamal kardeşi Bay Ahmad Al-Jamal, * Sayın Ali Jamal, * Bay Ahmad al-Shami dizeleri erkek beş * Bay Bassiouni dizeleri * ve Bay Jamal, * evli sonra Bay Cemal * Biz atom bahsettiğim Sayın Abdullah Al-Jamal ve kardeşi, evli erkek 2 * Bay Mohamed Al-Khayyat Jamal arkasında * ve Bay Ahmad Jamal Ahmad Al Khayyat sonra Mr Bassiouni Jamal Mohamed Jamal çocuklar * köy salona (...) Daqalia görev gitti Sayın İbrahim Ahmed Khayyat Jamal gitti * atom Sayın Abdullah Al-Jamal ve kardeşi, kardeşi Bay Bassiouni cümleler ve Sayın Ahmed Ahmed Al Khayyat Jamal, hayatımızda bu kıta Awich taş Daqhlieh yukarıda belirtilen * Abdullah Al-Jamal ve kardeşi Bassiouni cümleler çocukların Mohamed Jamal Bin İbrahim Al-Jamal Ben Mustafa dogmus torunları sonra köy Basandilah * içine Jamal Bin Muhammed Bin Jamal Bay Abdul Wahid Al-Jamal Hamed bin İsa el-Maghazi Maghazi Benhamouda Maghazi Maghazi bin Hamed bin Said bin Ali Al Tahawi Maghazi Maghazi Maghazi bin Muhammed bin Hasan bin Ahmed Maghazi Maghazi bin İbrahim bin Muhammed gri-gri-gri-bin Ebî Bekr bin Esmaebl gri-gri-bin Ömer bin Ali bin Osman, gri-gri-gri-bin Hüseyin bin Muhammed bin Moosa gri-gri-bin Yahya el-Hadi Hadi bin İsa bin Ali el-Hadi bin Muhammed bin Ali Radi Jawadi bin Musa el-Kadhim ibn Cafer el-Sadık b. Muhammed Albagheri Ben Ali Zine El Abidine Ben Ali İmam Hüseyin Allah'ın Messenger İmam Ali ibn koca Alzachra Fatima kızı Tanrı sav in.

Oran duran kopyadan türetilen almak
    Şecere Denizi Kitap Dünya Bölüm V
    4 izlendi
    Kayıt ve ibadet Allah
    Genel Endeksi 1543/1946
    9812 h için rakam
    O'nun mağfiret ve erdem Sınıf Sayın Mohammed Rifai dünya tarafından yazıldı
    Denetleme için Senior El Ezher alimlerinin ve Kahire ve Başkan Derneği Ulusal Kütüphanesi Mısır kıdemli personel büyük
    Dünya
    adına Allah'ın merhamet
    Mekke, denetim kurulu için Amoasais gezisi (erkek çıkış Maghazi Sidi Mohamed ve ailesi batıdan)
    Kitap, s. 10 ikinci yarısında bahsedilen
    Ve bu Pazartesi, yaş 603 AH ve mülkiyet Batı Bzakkak taş karolar yılında, paralarını sol onun torunları ve yoldaşları için Mısır için 630 AH kısa yaklaştığını söyledi ve o ve onun soyundan gelenler ve Asamanip meskeni oldu ve kölelerin yerini ve Bob ve Giza ve Shubra karınca ülkenin yerini Ali bin Muhammed Giza Balsmanih var Ülkenin Tad ve Yahudiye'den ve Türbesi hoş ve Albergat ve Alehit and the Beast ve bir havuz istiridye ve şecere ile Sidi Gazi Ebu yaşam konteyner bunun Hama Baham ve onun soyundan gömülü Sayın Ahmed Rifai ev inanılan ve sonra bırakın, Sayın Mohammed, erkek başarılı, altısı Bay Şems el-Din el-Hanefi ve kahraman Bay Mohi-Din arkasında kahraman Sayın veliler Sayın Saleh ve kutup Thaqafi Kufa arkasında ve Ajami aradı ve Sidi Yahya bin Alabtah Alabtah erkek on kadın ve iki Yahya tanesi Ebu Bekir ve Bay Amr Al-Halabi, Abd El Fattah Palmaara Bay Abdel-Dayem Hama, Alberham Sidi dahil dahil olarak bilinen arkasında arkasında Sayın Ebul Wafa, Siraj Wali, başarılı İbrahim Desouki Sir zamparalar dahil ve batıda Sir David ve Sir İbrahim onları, Allah korusun dahil etti
    dağınık gözetim hacı yoğunluğu olarak Fez Sidi Hamza bin Mamedalarza bin Ca'fer el-Sadık, halk düşmanı Cezayir Endülüs gibi gitti. Ve bazıları bu gün Jalsoa diğer sultanların ve Ibayahohm onlar onun soyunu ve Mursi Ebul Abbas Vetola Sultanlığı Moulay Ahmed ve Sayın İdris itibaren, Bay Ahmed Sayın Ahmed yastıkları denetim onları erkek on Aghwaath Sidi Yahya ve Greer ve Younis, Qasim ve Abu Al-Fath ve Abomedin Tmoi Sayın Abdullah Tramp ve terk edilir erkek ev Yahya balina erkek altı kadın ve bunların on arkasında Sayın Hassoun ve Moulay Sayın Rashidi ev Bay Abdul Aziz Bin Süleyman Al-Ansari ve Acrobat ve savaşçı Bay Solomon Ruldi dahil olmak üzere Sayın kabartma, Mr Alhoucin Sayın Shamsuddin Albha Abu forumlar ve bir kız yakın kanıtı dahil Abu başarı dahil dahil Bay Mohamed Hanefi Bay Jaafar başarılı ve Bay Nofal kahve başarılı ve ondan sonra ayrılmak Sayın İbrahim asker ve başarısızlık yaşlı amca Mr Mohammed Abu Amayem marangoz yakın, İmam Muhammed b. İdris el-Shafei Balqrafh Bay Nasr El-Din Abu Amayem babasının babası da dahil olmak üzere, Sayın Nasr Hossam El Din Mahala Seti 0 Mısır izledi ondan sonra Sayın Hussam Edin başarısızlığı Menoufia ve kârsız rotor Abu Amayem Balnjarih il ve ayrıldıktan sonra Sayın Hüseyin, Ebu Muhammed aka Son musluk ve büyük ev atom ve ondan sonra, Sayın Ali Al-Rida bırakıp ayrıldıktan sonra onu Sidi Moussa Kadhim ve başarısızlık ondan sonra, Sayın Yahya bir fısıltı ve izleyiciyi azgelişmişlik ve geriliği Sidi Mohamed Nazer Maghazi Vadisi safran ve sonra Brols Vadisi mal ve bataklıkları Pudong Asfallah Aşağı Mısır'ın bilinen bu gün, yol üzerinde bulunan ve Ali Tahhaawi Inn Balqlliopip Btaha kırmızı köşe bilinen ve bakım Balqlliopip bakımı için Bay Gazi Fazarah olanlar arkasında. Bay Shehata gelince Yukarı Mısır'da Yukarı Mısır'da Qena yakındır. Ama Bay Gazi Sayın Nofal Nofal Bay biri büyük meni yukarıdaki arkasında adanın Mudbran iki tarafında atom başarılı Bay Hassan Bin Hamad Al-Maghazi Fez Bzakkak ücretsiz çinileri olduğunu. Ama Sayın Yahya Atta ve üç erkek Younis ve Abdul Wahab arkasında ondan sonra Alaspkih kapı gömülmüş ve Mr Fakhr al-Din Ebu el-Hasan ve ya House deniz Gharbia ve Bnolh levha arkasında Lord Hasan soyundan çağırdı. Ama Sayın Hasan Sayın Abu Hassan arkasında Sayın Khalaf erkek dört Mohamed ve Ahmed Seif El Din Ali ve gömülü toplantı Pazar denizin kralı katıldığı Üst Balsaidama Sayın Musa Bin Ali Maghazi gömdü. Musa doğdu amcası Ben David Maghazi Yaz Balalaqmh iki erkek, iki kadın ve bayan arkasında doğu Güvenli ve deniz kara Melig demiryolu Kom Sayın Mohammed Rashid, bilinen düğün Navy gömüldü taşındı Sayın Ahmed ve ya erkek Ebu el-Hasan ve Muhammed Al-Attar, Ebu el-Hasan evlendi. Ama Musa ibn Gazi ibn Davud ikamet Pudong Badran evi erkek beş kadın ve iki Mr Abu Hassan Bin Mohammed gelince arkasında Ebu Muhammed El-Alevi ve Bay Joseph Alshahyni arkasında adanın yanındaki erkek iki kadın ve bir kızı arkasında Monofea açısı Jerwan ilinde ise, Mary Trazh oldu işlemeli folk ve bir erkek Akaber denetim Abdullah Bedier ve iki erkek Allam ve Mohammed ne şekilde adlandırılan evlendi.
    Ve Bay Mohamed Ali Maghazi alt satırında yıl 634 AH ve kardeşi Sir Syed Hassan Ahmed Bedevi ve Sözleşmeye, Sidi Mohamed Maghazi almak var ve Benî Hassan, Benî Amer Beni Beni Atiya, güzel ve intikam kararını ve savaşçı, Uday için yapılmış
    Dedi Bay Hasan'ın kardeşi Bay Ahmad Badawi Kral Zahir üzerinde rehin aldı çekici ve bana yüzük ve Halffine Yüce Tanrım Mısır'a gelip verdi onunla görüştü ve ona verdi, inşallah Ajitk ve Dstrosevert Mısır bana ve denetim kırk Mekke ve Medine, ziyaret aşan insanlardan denilen verdi, Bay Ahmad Badawi ve Btaha var Mısır şehir dışında dağ - bu kral geldi bilgili, bizi karşıladı ve bize gece-gündüz hepimiz açığa yapılmış ve diğer prenslerin ve onların takipçileri üzerinde Sözleşmeye aldı Kral Zahir ve Ali selamladı Bakanı da biz gıdalara Vclna sonra kral yazın dedi yazılı olarak halka çıkardı bizi tanıştırdı saray girilen katılacağı Hamza gizli ve Mohamed gizli Abdulla Maghazi Bin Manastırı'nın dizi arkasında Sayın Abdullah Manastırı Bin Muhammed Bin Manastırı ünlü Balsifi, Bay Ahmad Badawi Şerif Ali her asilzade ve kaptanlar bir kaptan bütün Araplar Mnovih ülkesine kızının kocası Amasidi Abu Hassan Maghazi düşüş içinde Sayın Hasan kardeşi ünlü Balsifi ve çocuklar da Mohamed Bedir yaz ve Mohammed Mamedomamed .... ve Ahmed Abed Rabbo ve Bay Abed Rabbo, Abdul Wahab Maghazi ve Ahmed Mohammed Ali Abdul Wahab tarafından takip takip Ahmed Fuad Hamza, Mohamed Maghazi takip takip ve bayan kuaför bayan, üstünlük takip ve Gamalat, manevi ve Nawal takip
    (Bu oran Sayın Abdul Wahab Hossam El Din Maghazi ünlü Balsifi tarafından ve mühür ve ihtiyar denetim yöntemleri imza alıntı bu oran geçerliliğini kabul ederler.

Burada on altı erkek haber Bay Gazi oğulları:

1 - Sidi Abu al-Hasan ibn Sidi Mohamed Maghazi: Bzawith sonraki Sayın Ali Abu Hassan gelince bilinen Bahalfaye eski yerinde takip aynı açı Jerwan Menoufia aşağı indi ve Kafr Abu Hassan Mısır bilinen Mr Allam ve Shalluf ve Mary ve onların soyundan gelenler izledi biri tarafından
    Ama Mary Trazh Balnoair Fayoum alan Sears Vaakpt bir adam kentinde yanındaki geçildi Sayın Hamza (no comment)
    Alsidabo Hassan üç ile izlemiş ve dört Mohammed bilinen, toplamak ve Shalluf. Bu keşif günü, kim onun çocukların dördüncü döndü
    Oranı akrabalık, bağlarını için cami bahsedilen bir

Ne var bu bölümün bilinen dalları ile ilişkisi olduğunu: -
    Abu-Ata açı Jerwan Mnovih
    Al Saud Amoasais ve diğer aileler.

2 - Efendim, ve onun soyunu Bjrja Sohag Mısır yayılmasını dilenci Abdel-Rahman, Yusuf Yukarı Mısır, Fayoum ve Benî Suef ve diğer ailelerde Izz al-Din birinin Zkrnahaaalah oranına sahip takip Ataiwabi tuzaklar, bir engel.
    3 - Sayın Gazi bin Muhammed, Efendim, Maghazi
    Hangi bakım Fazarah harap il Qaliubiya Rozktan ile geniş sol onun soyundan yavrular yanındaki adlı özen birçok aile Balqlliopip Bamar ve Mısır'da diğer illerde bulunmaktadır.
    4 - Bay Bay Hamed Bin Mohammed Maghazi - Bmahlh sahibi aşağı Nil yanındaki geldi ve Sayın Ali Sbackhe ile Mr Zainuddin sonra takip edildi ve Mısır ve onun soyundan Mısır'ın ünlü Zinedine çocuklar, Al-Zawawi dahil toprağa verildi - ve hukukçular
    Ve Zinedine ve Hamid Zain El Din hakkında yorum - torunları, Kafr El-Zawawi çocuk olduğu söylenir ve Şube Psondion Batı Bölge Şubesi Kafr El Sheikh KFOR dahil Balcolm uzun bir açı konuşlanmış şube bütünsel bir bilim adamı olduğu söylenir.
    Hamed boşuna ve onuruna karşı kampanya açtı ya da babası tarafından keşfedilen iddia Sayın Sidi Mohamed Maghazi ve yer hindi onları sevk ve esas olarak orada ziyaret etti Bmsua Sudan'ın kuzey ve Berberi Pmqam Eritre yerleşti.
    .
    5 Abdullah bin Sidi Mohamed Maghazi 0 ve onun soyundan Fayoum, Yukarı Mısır ve başka yerlerde bulundu.
    6 - Sidi Mohamed Ben Maghazi Maghazi Nasir al-Din İskenderiye tarafından takip Abu-Abbas Mursi ünlü bir tapınağı ziyaret eden Sayın Nasser Al-Din Shihab al-Din ve Ahmed Hossam El Din ile izledi
    Shihab-Eldin Taqi al-Din ve Husam el-Din el-Battat izledi.
    Taqi el-Battat Sayın Ebu Muhammed Ebu kıyamet kıyamet kıyamet ve Mustafa Abu Sayın Maghazi Sayın Husam al-Din bin Naser Al-Din bin gelince genç Bay Hossam El Din ve Mohamed izledi izledi
    Hüsamettin Bu Husam al-Din Nur el-Din, Shahabuddeen ya Husam al-Din tarafından Mohamed Madi, Husam al-Din Shihab-Eldin izledi Marzouk, Ali, Shihab al-Din ve Husam al-Din, Abdel-Razek izledi izledi ve atomik Al Nasr-Maghazi Ben Pole Maghazi gitti ve Balaqtaih farklı ve gitti üç ilde perdeli bazıları Batı iline, arazi) Burullus havuzları (meteor - Baltim denilen ve atomik bıraktığı ve bir ülke Balshihabih olarak ayarlayabilirsiniz ve Alshihabyat Burullus tüm köylere Dimyat aittir, bunları koymak ve sıcak Aelchenazlh bilinen pazara Salı merkezi il Burullus yıl 903 Hicri bırakmalısınız.
    7 - Muhammed b. Sidi Mohamed Maghazi ve Nestle Mohammed bellek (ayrıca Sidi Mohamed hatırlatma ve onun yeri olarak Sidi Gazi köyünde bilinir), (O Shaarany ileri derlenmiş) ve Mohamed Süleyman (Siwi yüzde - Siwa) ya gidiyorum dedi Bu İbrahim el-Obeidi izledi sahiptir Ali ve gidiyorum dedi izledi ve ev sahibi sabah ve Gali ve Tanrı'nın çocukları atom Hüseyin Ebu Naim Maghazi Mısır sarayı göl bilir - ve köle ve her türlü Maghazi Beni Gazi, Libya, diğerlerinin kime Araplar Geweili Jojr Dakahlia ve Sidi Gazi göl ve diğer ülkelerde.
    .
    8 - Mohamed Sidi Mohamed Ben Clovh Maghazi ve bir engel Balqlliopip Mısır ve bir yaygın yaygın ülkede şu.
    topuklu 9 - Abdel Motaal Sidi Mohamed Ben Maghazi ve topuk Damanhour canavar.
    10 - Ali Ebu el-Hasan ibn Sidi Mohamed Maghazi (Qaliubiya Mısır) ve bir engel var.
    11 - Ahmed Ben Sidi Mohamed Maghazi Balqlliopip topuk ve soy ile.
    12 - Yukarı ve Aşağı Mısır'ın genç Sidi Mohamed Ben Maghazi il yalvarıyor, bir topuk ve soy ile.
    13 - Ali (Gazi) Tahhaawi: İran, Haija Hijazi takma: - Sidi Mohamed Ben Maghazi ve onun soyunu
    - Shaheen-Maghazi
    Siraj al-Din Şahin İçeriği
    - Dimyat
    Dakahlia, vs Sidi Mohamed Dimyat yaptığı yer ve mozole Talkha nesne vardır
    - Bany Salameh
    Dahil Bay Gazi Abdul-Karim Sidi Salem Ebu Ghannam Biali Bouapla bir Hubaysh Salama bin Al Hüseyin bin Ali Tahhaawi 0 türbesi gömülmüş

- Çocuk onun ahır ve
    Onlar Ahmed ve Zahid Ali oğulları, ve Muhammed bin Ali Al-Shami Tahhaawi bin Muhammed Maghazi, kişi ve asli ve yas dahil oğulları işte.
    - Çocuk keten üzerine
    Ve bir köşesinde keten bin Hubaysh bin Hüseyin bin Ali Al Tahawi üzerine torunları
    Onlar şube Bassiouni Bassiouni bin Mohammed Abdel Wahed Jamal Maghazi vardır. Onlar sağ ve taş yolculuk var Daqhlieh Levant ve Arap Yarımadası, Mısır ve Türkiye yayıldı.
    - Awlad GÖREV (mezar köşe)
    Çocuklar ve torunları ve Muhammed Ebu Marzook GÖREV iki oğlu Ben Hubaysh GÖREV
    Ama Muhammed Ebu GÖREV Sarhan ve Saivan (Saafan) ve Badr Muhammed GÖREV Dimyat onlar Alcashah ve atomik Badr ve Al Amira Ghanem Balhamul, Dakahliya, göl ve Puah tarafından takip edilmiştir.
    Atomik bin Marzouq bin GÖREV onları Bazaid Saafan Bbalkas ve Dakahlia yakın çiğnenmiş anlayış Hubaysh
    - Al Fadıl
    Ve onun soyundan gelenler, Musa, İsa ve Ali Fadel cami akrabalık bağları, s. 79, ikinci bölüm Shaheen Al-Ghazi bin yen Tahhaawi atfedilen var
    gaz Mansour Mansoura ve Talkha ve Sherbin Onlar İçeriği gerekiyordu gaz bin Mansour bin Shaheen Bin Gazi bin Ali Fadel Bay gaz ya aileleri işgal Bu yazarın yazar dahil Mohammed olan oğlu Mansur gelen Ahmed gaz ve gaz ve Atia gaz ve Mohammed invader.
    - Abu fiber
    Bu Sidi Muhammed Gazi Ebu fiber Mısır Fadel, yukarıdaki soyundan.
    - Barakawi
    Ayrıca Fadel soyundan yukarıda, yani sözü Sir İbrahim Ebu Abdullah el-Fadıl Barakawi Yanbu deniz sonra Hac nimet ile.
    - Beshbeeshi
    onun Bcbic ve atfedilen Amoasais Ali Tahhaawi Wali Mohammad soğan bin Said bin Ali Al Tahawi, onun tohumu ve bir engel Balcolm uzun Bcbic ve Bella Belqas Mısır ve Ahmed Bcbaishe Şerif Aref Beshbeeshi Bu yazarın hazırlanmasında yardımcı dahil dahil olmak üzere Cidde topraklarında Hijazi, Cidde, onları dalında yayıldı gelen atom büyük .
    - Al Badran
    Abdul-Khaliq ve şahin ve Kafr El-Şeyh Davud ve uzun Kom, Menoufiya Batı ve diğer illerde dahil

- Attallah
    Onlar Kafr Grayda ve diğer yerlerde dağınık
    Ata Allah bin Said bin Ali Tahhaawi.
    - Al Ghazi
    intrakranial Sidi Gazi Kafr El-Şeyh torunları - Nur el-Din - meşale - Atman (El Atamana) - Al İbrahim Bin Gazi ve onların soyundan gelenler Gazi Sidi Gazi Moshtohor çocukları ve Arimon ve kardeşi Sayın lambası Bbalkas Daqhlieh ve kardeşi Sidi Abdellah Bahooti Barimon üçgen, Riyad, Sudan (Hartum ve Alhver Nestle ve Ahmed Khairy Paşa Maghazi) ve şahin - Shubra Al-Attiyah Yemen - ve diğer ülkelerden. Ve Mari ve Batı Dakahlia, Kafr El Sheikh ve göl - barış ve Al Khalil Alt ve Alkhademih Kafr El-Şeyh ve Khalayleh Pierre Easterly konuşlanan - ve Sidi Gazi barış ve Kafr El-Şeyh ve barış ve Dakahlia Paulilh.
    Sidi Ali Saeed Bin Tahhaawi engel Mohammed soğan (soğan Abu çocuklar - çocukların torunları - taş manastır çocuk)
    Atomik Atallah Bin Said - Sultan çocukların aygır - Seda çocuk - çocuk Atallah Aşağı Mısır ve Yukarı Mısır.
    Atomik Hamid bin Said bin Ali Al Tahawi
    Badran - Mohammed Al Alzenqrani - Maghazi Bslua üzerinde takma - Maghazi Farhat - Musa Dhinh - Hamouda Maghazi -
    Atomik Hamouda Al-Attiyah - deve - Abdul Wahid Jamal, Khayat ve Bassiouni Baham (aile-i Şerif Adnan Bassiouni, Ürdün kuzeni Şerif Abdel Aziz Bassiouni karar verici oranları çıkarmak kitap) ve Riyad, Sudan ve Kafr El-Şeyh ve diğer Mısır dahil konuşlandırdı.
    Slua hem Maghazi Slua Balkhalalh Bbalkas Daqhlieh - İbrahim ve Youssef Slua ve onların soyundan gelenler, Bmstol pazar ve Zahra ve Bilbeis ve Dearbnegm unuttunuz - ve Ali Assar Bbhettim Kulaiobh - ve Ahmed Altefal Slua ve onun soyundan Balcolm uzun Bella bilinen - Mohammed Slua ve Sidi lamba Maghazi Bbalkas ve yavruların paydaları türbesi bilinen Of Sayın Şeyh Sayed Slua yerde onun cami Palmazareth Daqhlieh ünlü ve atomik Alslauah Petrzi Grayda Bella Shait Balhamul ve Abu gözleri ve onun yerine Baltersi Paljraideh bulunan yerini Bakam Sir lamba Bbalkas ve hiçbir yorum ve kardeşi vardı onun soyundan Yazar Hamouda Slua Sayın Hamouda Ali Slua yerde tesis ünlü dahil Riyad Salameh Kafr El-Sheikh merkezi. Osman ve onun soyundan gelenler ve onun soyundan Slua Mounzlh Daqhlieh ve Kahire - ve Abu-Nasr Slua - ve Rifai Slua - ve Abbas Slua Balzhra hem Mehdi Slua doğu.
    Abraham Ben Ali Tahhaawi in torunları sebzeler - Khaddaash - Mohammed Benzer bir durum ilk - Abdul Karim - Osman (Osman) - öğretmen - Ebu Yusuf - Hebron (Hebron Awlad Ali Fakhruddin Maghazi bin İbrahim bin Ali Eltahawy ve ikame Borimon Kafr El-Sheikh.
    Ailelerin Sayın Hüseyin Bin Ali Tahhaawi anlayış aileleri - Hubaysh - Güvenlik - keten Ali (erkek Şerif) - Bölüm onu Bedir aileleri - Amira - GÖREV - Mohammed Dimyat - Sarhan - Saafan göstermektedir.
    Sidi Mohamed Sidi Ali Ben Al-Shami Tahhaawi ve aileleri Draz anlamak - Zahid Ali - Al Ahmad (Abu City) ve atomik Abu büyük Diğer - stand - Al-Zawawi Akoshakoh dahil.
    Sayın Zahed Ali Bazı Mansour of - Ali Al-Shami ve Abed Rabbo (Palmazareth ve Aşağı) ve aileleri - ve Türkiye - Gazi Süleyman, İbrahim ailesi Onlar David ve Türkiye'dir
    Abed Rabbo, bir kişinin anlayış - temel - münzevi - ailelerine gelince yas - Majzoub Ebu Ali olarak da bilinir.
    Türkiye ve David ailelerine
    Draz ve aileler - yargıç göl ve Kafr El Sheikh - Salem - ve Hammad bağlamında - Bastawisi - Nasir al-Din - Solomon.
    - Öğretmen
    Ali Tahhaawi Balcolm uzun ve diğerleri seçin.
    - Khaddaash
    Kafr El-Sheikh.
    - Allam
    Ali, Fakhruddin Ali Sir Tahhaawi Kafr El-Sheikh
    - Bahooti
    Onlar Sayın Abdullah Bahooti oğulları Kimler Bbhot Daqhlieh Sidi Gazi ve Kafr El-Şeyh ve Arimon ve Sudan.

- Hamouda
    Almugodn Bermh doğu Balhamul ve güvensizlik, ve diğerleri.
    - Aygır
    Sadakatsizlik doğu Balhamul
    - Sırt çantaları
    Balcolm uzun
    - Nasir al-Din [/align]

[align=center]
    ..........................
    EL sayed ELgazy
    ELmaksura- Egypt
    [/align
    الشريف محمود صبري
    الشريف محمود صبري
    مشرف
    مشرف

البلد : المحروسه بآل البيت
    العمل : باحث متخصص فى الدراسات والعلوم الاستراتيجيه ومقارونة الاديان والمذاهب
    الهوايات : القنص ولسفاري والقراءة فى كتب التراث والتاريخ
    تقييم القراء : 4
    النشاط : 6263

ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي Empty رد: ترجمه سيدي محمد المغازي- Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي

مُساهمة من طرف الشريف محمود صبري السبت 18 سبتمبر - 14:33

@ ربنا يعطيك الصحه

اين الترجمه !!
    السيدالغازي
    السيدالغازي
    عضو فعال
    عضو فعال

ترجمه سيدي محمد المغازي-   Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي Empty رد: ترجمه سيدي محمد المغازي- Sidi Mohamed Maghazi - Türkiye'nin denetimi - Resulullah soyundan - Eviعربي- تركي

مُساهمة من طرف السيدالغازي الأحد 19 سبتمبر - 23:48

هي في مواضيع انساب مصر تحت عنوان 100 عائله مغازيه ونحن اوردناها للاتراك ياشريف وتقبل تحياتي
    [b]
    الشريف محمود صبري
    الشريف محمود صبري
    مشرف
    مشرف

البلد : المحروسه بآل البيت
    العمل : باحث متخصص فى الدراسات والعلوم الاستراتيجيه ومقارونة الاديان والمذاهب
    الهوايات : القنص ولسفاري والقراءة فى كتب التراث والتاريخ
    تقييم القراء : 4
    النشاط : 6263

مُساهمة من طرف الشريف محمود صبري الإثنين 20 سبتمبر - 19:57

Tamam Efendem
    السيدالغازي
    السيدالغازي
    عضو فعال
    عضو فعال

مُساهمة من طرف السيدالغازي الخميس 23 سبتمبر - 20:56

ايفات ايفات

الوقت/التاريخ الآن هو الخميس 28 مارس - 23:46